MÜHENDİSLİK DANIŞMA,GELİŞTİRME


Forajet Mühendislik olarak biriktirmiş olduğumuz bilgi,birikim,çevre gibi faktörlerin hepsini bir araya getirerek müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermek, fikirlerini düşünülmemişi düşünerek geliştirmek en büyük misyonlarımız arasındadır.

Mühendislik Danışma Hizmetleri

Forajet Mühendislik olarak edinmiş olduğumuz tüm bilgi, birikim ve tecrübemiz ile müşterilerimizin ihtiyacı olan projelerde kalıcı izler bırakarak onları emsalsizleştirme en heyecan verici misyonlarımız arasındadır.

  MANYETİK PARÇACIK TESTLERİ


  Forajet Mühendislik olarak yetkinliğimiz sayesinde Tahribatsız Muayene sınıfında Manyetik Parçacık MT1 ve MT2 seviye testleri gerçekleştirmekteyiz.

  Manyetik Parçacık Testi

  Forajet Mühendislik olarak edinmiş olduğumuz yetkinliğimiz sayesinde Manyetik Parçacık MT1 ve MT2 seviye testleri gerçekleştirmekteyiz.

   PROJEYE GÖRE ÖZEL ÜRETİMLER


   Forajet Mühendislik olarak diğer aile firmalarımız sayesinde kaynaklı üretimler, tezgah üretimleri ve CNG sistem üretimleri gerçekleştirmekteyiz.

   Proje Üretimi

   Forajet Mühendislik olarak sektörümüzün ihtiyacı olan proje bazlı üretimleri gerçekleştirmekteyiz. Tersane, Otomotiv, Kimya vb. sektörlere özel üretimler gizlilik esasına dayanarak titizlikle yürütülmekte ve üretilmektedir.

    Sohbet
    1
    Merhaba,
    Hammelmann Dünyasına katılın :)