GEMİ BOYA,PAS SÖKÜMÜ VE YIKAMA EKİPMANLARI


Her türlü hava koşullarında çalışabilen Hammelmann Hydroblasting sistemleri işletmelere zaman ve maliyet avantajı sağlamaktadır. Raspa veya yıkama işlemleri sırasında sisteme entegre edilen özel vakum sistemleriyle çevreye zarar vermemektedir ve bu sayede aynı alanda birden farklı çalışma yapılmasına olanak sağlamaktadır.
Yüzey üzerinde ki boyayı yüzeyin boyanmadan önceki ilk haline geri getiren Yüksek Basınç Pompasına entegre edilen farklı tür ve kapasitede ki ekipmanlar ile farklı Sa değerlerine 40-250 m2/h raspalama performansları ile ulaşabilmekteyiz. Yüksek kalitesi ve etkileyici çözümleriyle ile Dünya'nın bir çok tersanesinde Hammelmann ekipmanlarına rastlamak mümkündür

SpiderJet

SpiderJet magnetik ve vakumlu olarak yüzeye yapışır, yüzeydeki boya,kir ve pası sökerek sacı boyanmadan önceki durumuna geri getirir. Farklı Sa değerlerine bağlı 40-100 m2/h performans elde edebilmektedir.

Dockboy

Dockboy otomatik 10 metreye uzanan teleskopik kolu ile üstün bir performans ortaya koymaktadır. Üstelik ergonomik tasarımı sayesinde takarya yüksekliğine bağlı olarak gemi altında rahatlıkla çalışabilmektedir.

Dockmate

Dockmate otomatik 32 metreye uzanan teleskopik kolu ile üstün bir performans ortaya koymaktadır. 1000 mm temizleme kafası ile 250 m2/h'lik raspalama performansı elde edebilmektedir. 4 tekerler bağımsız dönebilmekte ve hareket edebilmektedir.

Aquablast Line

Aquablast Line 3000 bar ve 40lt/dk temizleme kapasitesine sahiptir. 250mm çalışma genişliği ile herhangi bir lifte entegre edilerek çalışabilmektedir. 30-70 m2/h temizleme kapasitesine erişebilen Aquablast Line üzerine entegre vakum sistemiyle tamamen çevre dostudur.

Dockmaster

Dockmaster, Dockmate'in gelişmiş versiyonudur. Kendi üzerinde barındırdığı pompalar ile tüm havuzda bağımsız hareket edebilmektedir. Entegre vakum sistemiyle tamamen çevrecidir. Gelişmiş uzaktan kumanda sistemi ile operatöre aşırı kolaylık sağlamaktadır.

Yıkama Tabancası

Farklı basınç değerlerine uygun mekanik, elektrikli veya mekanik bypass'lı tabancalarımıza entegre başlıklar ve nozullar ile en etkili çözümleri elde etmekteyiz. Üstelik yeni modelimiz RD Masterjet performansı ile Dünya'da rakipsiz. Üstelik 3 farklı hız seçeneğiyle.

Jetboy

Jetboy 250N üzerinde ki tepki kuvvetlerini absorbe etmek için kullanılarak operatörlere büyük kolaylık sağlamaktadır. Nozul sistemine uzak olması dolayısıyla olası iş kazalarını neredeyse tamamen ortadan kaldırmaktadır.

  EPOKSİ,ASFALT,KAUÇUK,BOYAHANE IZGARA TEMİZLİKLERİ


  Hammelmann Aquablast sistemleri ile her türlü epoksi, asfalt, kauçuk türevi malzemelerin yüzeyden rahatlıkla arındırılmasına olanak sağlar. Kendine entegre vakum sistemiyle toz,kir vb. atıkların çevreyi kirletmesine izin vermeden tamamen çevreci bir çözüm sağlamaktadır. Aquablast sistemleri, beton yüzeylerde katman altına ulaşmak için yüksek basınç ve özel ekipmanlar ile ulaşmak mümkündür.

  Aquablast Cleaning Line

  Aquablast Cleaning Line operatörlerin direkt müdahalesine gerek kalmadan otomatik konveyör sistemiyle mazgal, ızgara, iskele gibi parçaların temizliği mümkündür. Üstelik yıkama hazne yüksekliği yapmak mümkündür.

  Aquablast Drive

  Aquablast Drive sistemi demiryolları, endüstriyel siteler,yollar ve park alanlarının temizliğinde kullanılmak için tasarlanmıştır. 1000 bar 240 lt/dk temizleme kapasitesiyle oldukça yüksek verim elde edebilmektedir.

  Aquablast Plus

  Aquablast Plus 3000 bar basınçta ve 40 lt/dk debi ile 215 mm çalışma genişliğinde hizmet vermektedir. Entegre vakum sistemiyle yüzeyde ki atığı direkt olarak vakum haznesine hapsetmektedir. Bu sayede ortamda daha sakin ve temizdir.

  Aquablast

  Boyahaneler, epoxy yüzeyler, asfalt vb. zorlu zeminlerin temizlenmesinde başarılı sonuçlar elde edilmektedir. 3000 bara kadar çalışabilmekte, entegre vakum sistemiyle yüzeyden kaldırdığı atığı direk olarak haznesinde biriktirerek tertemiz bir alan bırakmaktadır.

   TANK, KAP, OTOKLAV VB. TEMİZLİKLER


   Patentli teknolojisi ile tank,otoklav her türlü kap temizliğinde üstün temizleme başarıları elde edebilmektedir. Farklı çap ve derinliklerde ki çözümlere özel Tank Temizlikleri geliştiren Hammelmann ekipmanları bu alanda Dünya'da oldukça fazla tercih edilmektedir.

   Aquarex

   Hammelmann Aquarex sistemleri otomatik olarak kontrol edilebilen teleskopik kolu sayesinde farklı derinlikte ki ve formlarda ki tankların rahatlıkla temizlenmesini sağlamaktadır. Farklı özellikteki teleskopik kolları ve lance sistemleriyle bir çok çeşidi ile dünyada neredeyse rakipsizdir.

   Aquamat

   Hammelmann Aquamat Tank Temizleme Başlıkları ve Sistemleri 1800 bara kadar basınç elde ederek zorlu kalıntıları sökmede ustadır. Farklı başlıkları sayesinde 360 derece kendisi ve ekseni etrafında dönerek muhteşem temizlik elde edebilirler.

    MOTOR BLOK YIKAMA, ÇAPAK ALMA, PÜRÜZSÜZLEŞTİRME


    Hammelmann Robotik sistemleri Dünya'nın bir çok devi konumunda ki otomotiv şirketlerinin üretim proseslerinde kullanılmaktadır. Motor bloklarının yıkanarak çapaktan arındırılmasına, silindir yuvalarının pürüzsüzleştirilmesine, motor blokları, silindir kafaları, dişli gövdeleri ve emme manifoldları gibi parçaların istenilen kalite değerlerine ulaşmasına olanak sağlamaktadır.

    Deburring

    Hammelmann otomotiv sektöründe motor bloklarının çapaklardan arındırılması vb. bir çok pürüzsüzleştirme işlemlerini elektrikli veya hidrolik tahrikle çalışabilen döner nozul başlıklarıyla başarabilmektedir. Dünya'nın bir çok ülkesinde ki otomotiv sektöründe yüksek kaliteli Hammelmann Su Pompaları ve Deburring sistemleri kullanılmaktadır.

    Aquablast

    Boyahaneler, epoxy yüzeyler, asfalt vb. zorlu zeminlerin temizlenmesinde başarılı sonuçlar elde edilmektedir. 3000 bara kadar çalışabilmekte, entegre vakum sistemiyle yüzeyden kaldırdığı atığı direk olarak haznesinde biriktirerek tertemiz bir alan bırakmaktadır.

     DESCALING, HİDROSTATİK RULMAN YAĞLAMA


     Bir çok sektöre özel çözümler üreten Hammelmann GmbH Demir&Çelik Sektörüne özel çözümleriyle bir çok kurum ve kuruluşa hizmet etmektedir. Proses Pompaları sınıfında çelik üretiminde Descaling(Tufal kaldırma) işlemi yanında Morgoil Pompası yani Hidrostatik Rulman Yağlama pompaları sınıfında da hizmet vermektedir.

     Morgoil Pompası

     Morgoil Pompası olarak da bilinen hidrostatik rulman yağlama pompaları proses pompalar sınıfındadır ve bir çok ağır sanayide kullanılmaktadır. Yüksek Hammelmann kalitesi ve akılcı mühendisliği sayesinde sürekli yağlama ile operasyonun asla aksamamasını sağlar.

     Descaling

     Demir&Çelik endüstrisinde ürün üzerine yüksek basınçlı su püskürterek tufalın tamamen temizlenmesi amaçlanmaktadır. Ürün kalitesi açısından öneme sahip olan bu işlem hususunda Hammelmann'ın yıllardır çok ciddi tecrübeleri ve referansları bulunmaktadır.

      DENİZ SUYU POMPASI, MORGOIL POMPASI,KİMYA,YAĞ,GAZ POMPALARI


      Hammelmann GmbH proses pompaları sınıfında Dünya'da iddialı bir üretime ve kaliteye sahiptir. Kimya,Yağ,Gıda,Gaz,Demir&Çelik,Offshore gibi bir çok sektörde kullanılan Proses Pompaları üretmektedir.
      Demir&Çelik Sektöründe tufal kaldırma(Descaling), hidrostatik rulman yağlama(Morgoil), Kimya Sektöründe Metil Ester,Asit Pompaları,Atık Su Pompaları,Solvent Pompaları, Kazan Suyu Besleme Pompaları,Sıvı Amonia Pompaları Karbon Dioksit Pompaları, Methanol Emiş Pompaları, Yoğuşma Pompaları,Dizel ve Sıcak Su Pompaları, Deniz Suyu Pompaları vb. bir çok amaca hizmet eden pompalar mevcuttur.

      Proses Pompaları

      Hammelmann Proses Pompaları Dünya'nın bir çok özel sektöründe özel üretim ve mühendisliğiyle en çok tercih edilen pompalarıdır. Kimya, Tekstil, Otomotiv, Gıda, Petrol, Doğal gaz gibi bir çok sektörde farklı amaçlara hizmet etmektedir.

       MERMER,BETON,DEMİR,ÇELİK,GIDA VB. SEKTÖRLER


       Hammelmann su jeti kesim pompaları ve sistemleri mermer, beton, kimya, petrol, doğal gaz, gıda gibi bir çok sektörde başarıyla kullanılmaktadır. Her ürüne özel kesme ve nozul sistemleriyle en başarılı sonuçlar elde edilmektedir. Büyük çaplı tank ve borularda 360 derece kesme işlemleri gerçekleştirilebilmektedir

       Jet Kesim Pompası

       Hammelmann su jeti kesim pompaları ve sistemleri mermer, beton, kimya, petrol, doğal gaz, gıda gibi bir çok sektörde başarıyla kullanılmaktadır. Her ürüne özel kesme ve nozul sistemleriyle en başarılı sonuçlar elde edilmektedir. Büyük çaplı tank ve borularda 360 derece kesme işlemleri gerçekleştirilebilmektedir.

        EŞANJÖR,KONDENSER,BORU VE KANAL TEMİZLİKLERİ


        Hammelmann Yüksek Basınçlı Pompalarına entegre edilen manuel veya otomatik sistemlerle farklı çaplarda ki eşanjör borularının temizlikleri rahatlıkla yapılmaktadır. Eşanjör borularının içerisinde ki atığın türüne, boru çapına göre basınç, debi ve nozul seçimleri ve hesaplamaları yapılarak tam doğru şekilde ve en verimli şekilde temizliklerin yapılması sağlanmaktadır. Kanalizasyon araçlarında kullanılan Yüksek Basınç Kanal Temizleme amacıyla kullanılan HDP196 ve HDP146 serisi pompalarımız sahip oldukları farklı basınç ve debi değerleriyle etkin çözümler sunmaktadır. Bir çok sektöre özel üretim imkanı olması sebebiyle de Hammelmann GmbH Dünya'da bir çok kuruluşun çözüm ortağı konumundadır.

        Boru Temizliği

        Hammelmann Boru Temizleme sistemleri, bir çok farklı sektörde ki sürekli kullanıma bağlı boru iç çeperlerinin tıkanması ve boru değişimlerinin önüne geçmek için temizleme sistemleri mevcuttur. Otomatik ve Manuel sistemler operatörlere büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

        Kanalizasyon Temizliği

        Hammelmann Kanalizasyon Yüksek Basınç Pompaları ile doğru basınç, debi değerlerinde müşterilerimize sorunsuz bir sistem çözümü sunuyoruz. Kanalizasyon Temizliği sektöründe Dünya'da çokça tercih edilen HDP196 ve HDP146 serisi pompalarımız üstün tasarımı ve kalitesi sayesinde operatörlere ve işletmelere büyük katkı sağlamaktadır.

        Eşanjör Temizliği

        Hammelmann Eşanjör Temizleme Sistemleri ile en uygun çözüm için doğru basınç, debi, nozul sistemi seçilerek müşterilerimize sorunsuz bir sistem çözümü sunuyoruz. Farklı çap ve özellikte ki borular için en uzun operasyon ömrüne sahip özel nozul sistemleri sayesinde işletmelerin en kısa sürede kayıplarla operasyonu tamamlaması amaçlanmaktadır.

         Sohbet
         1
         Merhaba,
         Hammelmann Dünyasına katılın :)